Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníPosuvné dveře Praha zvýší komfort bydlení

Posuvné dveře Praha zvýší komfort bydlení

Dveře jsou základními prvky každé domácnosti. Dávno však již neplatí, že co byt, to stejné, tuctové provedení dveří. Díky bohaté nabídce je z čeho vybírat. Nikdo si tak nemůže stěžovat, že by si nemohl pořídit dveře, které beze zbytku zapadnou do stylu interiérových prostorů a stanou se dílčí částí líbivého celku.

Zajímavým řešením jsou i posuvné dveře. Můžete se s nimi setkávat stále častěji a není se čemu divit. Vždyť jsou to právě posuvné dveře, které dokážou vhodným způsobem oživit bydlení.  Ideálním řešením jsou posuvné dveře Praha, ty jsou k dispozici v mnoha variacích, je velice pravděpodobné, že i vás nějaká podoba zaujme. Posuvné dveře Praha se vyznačují vysokou kvalitou a rozumnou pořizovací cenou.

Posuvné dveře ušetří místo

Proč jsou posuvné dveře Praha tak oblíbené? Kromě nadčasového designu se pochlubí také velmi užitečnou vlastností, kterou uvítáte především v méně prostorných bytech – šetří totiž místo. Díky tomu, že se neotevírají do prostoru, ale vysunují se podél stěn místností, jsou vhodnou volbou i do menších bytů, kde počítáte doslova každé místo.

Posuvné dveře na stěnu, do zárubně a do pouzdra

Posuvné dveře Praha jsou k dispozici v několika konstrukčních variantách. Jedná se o posuvné dveře na stěnu, posuvné dveře do zárubně a posuvné dveře do pouzdra.

Posuvné dveře Praha
Posuvné dveře Praha

 

Posuvné dveře na stěnu, ať již jednokřídlé nebo dvoukřídlé, nevyžadují v podstatě žádné stavební úpravy – dají se tak využít při jednoduchých rekonstrukcích.

Posuvné dveře do zárubně jsou vhodným řešením do širších stavebních otvorů – nemusí tak být prováděny složitější stavební úpravy a přesto může být jeho celá šíře prosvětlena.

Posuvné dveře do pouzdra jsou potom náročnější na úpravy, do stavebního otvoru je totiž nutné zabudovat pouzdro, za to však šetří nejvíce místo a vypadají opravdu skvěle!

Posuvné dveře Praha

www.dverepb.cz

 

 

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments