Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenySvatý Valentýn klepe na dveře

Svatý Valentýn klepe na dveře

Blíží se svátek všech zamilovaných a všem mužům začínají hrůzou trnout zuby a vstávat vlasy na hlavě. Vědí, že čokoládová srdce a květiny jsou sice fajn a americké romantické komedie z nich tyjí a žijí. Ale také vědí, že jejich drahé polovičky sní a doufají v opravdu osobní a výjimečný dárek, který bude nejen symbolizovat, ale i stvrzovat vzájemnou lásku. My ženy to máme na rozdíl od nich poměrně jednoduché. Stačí romantická večeře při svíčkách a svůdné prádlo, které našim mužům rozzáří oči. A pak samozřejmě nějaká drobnost, kterou snadno vybereme, neboť své muže velmi dobře známe.

Svatý Valentýn patří k oblíbeným dnům, kdy se pánové vysloví a odhodlají se k žádosti o ruku. V jejich očích krabička s prstýnkem s diamantem představuje právě ten typ dárku, po němž dáma jejich srdce touží. A co si budeme nalhávat, většina z nás ve skrytu duše po něm skutečně baží. Zásnuby na Valentýna jsou neskutečně romantické, protože láska odevšad přímo prýští a vše kolem zdobí srdíčka a amorci. A jaké srdce by v takové době nezasáhl šíp buclatého andílka?

 

Pánové před 14. únorem obhlížejí klenotnictví a poctivě projíždějí online obchody, kdežto dámy nenápadně sondují a naznačují, co by si přály rozbalit u večeře. Mnohé z nich zároveň tuší, že svatý Valentýn se stane jejich velkým a významným dnem, proto věnují tolik péče o své ruce a nehty. Soustředěně vybírají ideální lak a chodí na profesionální manikúru. Prstenem ze zlata, a nezáleží, jestli z tradičního žlutého, nadčasového bílého nebo moderního růžového, přece neozdobí prsty s olámanými a neupravenými nehty.

 

Svatý Valentýn není jen velice romantický den, ale zároveň výborně zapamatovatelné datum. Spousta mužů se právě v polovině února zaměří na první krok do společného života a přistoupí ke koupi zásnubního kroužku. Žádost o ruku v takovýto den se nesmazatelně zapíše do deníčků éterických vil i pragmatických žen a do paměti jinak zapomnětlivých a zcela neromantických pánů.

Svátek všech zamilovaných přímo vybízí k významnému činu. Gentlemani, vyslovte se! Dámy, připravte se. Svatý Valentýn je dnem velkých romantických gest.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz


- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments