Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníV pražském Karlíně najdete nový unikátní showroom SAPELI UNLIMITED

V pražském Karlíně najdete nový unikátní showroom SAPELI UNLIMITED

Společnost SAPELI, jednička na trhu ve výrobě a prodeji interiérových dveří, otevřela před pár dny v pražském Karlíně nový prémiový showroom SAPELI UNLIMITED, jehož prémiový koncept je určen nejen pro odborníky ze světa architektury a designu, ale i pro všechny, kteří se zajímají o interiérový design. Přináší individuální péči o každého zákazníka počínající návrhem technologických a konstrukčních řešení dveří dle konkrétních představ. 

Součástí showroomu je i design bar, který obsahuje až čtyři stovky reálných vzorků povrchů, skleněných výplní, klik, hran, závěsů nebo třeba posuvných systémů. S pomocí interaktivní aplikace si zákazníci následně mohou promítnout finální návrh dveří na přítomném LED panelu a vidět je přímo na místě v životní velikosti. Kromě komplexního poradenství a velmi aktivního zapojení zákazníka do procesu plánování se SAPELI UNLIMITED stane jediným místem v ČR, které zákazníkům nabídne oceňované dveře MUTEO. 

Showroom SAPELI UNLIMITED je otevřen každý všední den od 9.00 do 17.00 v budově Butterfly v pražském Karlíně, na adrese Pernerova 42, Praha 8. 

Více informací naleznete na: www.sapeli-unlimited.com

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments