Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníVenkovní žaluzie nebo rolety?

Venkovní žaluzie nebo rolety?

Přemýšlíte nad venkovním stíněním vašich oken a pohráváte si s otázkou, jestli jsou lepší volbou venkovní rolety, nebo jestli se vám více vyplatí venkovní žaluzie? V tom případě jste tady správně!

Která varianta stínící techniky je lepší?

Venkovní stínění oken si v posledních letech získává stále více příznivců. Čím dál více lidí totiž objevuje jejich výhody, které s sebou neodmyslitelně přináší. Kromě dokonalé ochrany před slunečními paprsky vám totiž mohou nabídnout i další nesporná pozitiva, pro které jejich pořízení určitě stojí za to. Nabízí se otázka, která ze stínících technik je lepší?

Moderní venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie představují moderní variantu stínění, která se pyšní skvělými vlastnostmi. V první řadě mají za úkol stínit, ale také dokáže uspořit energii a zabraňují přehřívání interiéru. Dalším plusem k dobru je jejich přitažlivý design, díky kterému zkrášlí váš domov.

Venkovní žaluzie se vyrábí v několika typech, které se mezi sebou liší nejen svým tvarem, ale i velikostí lamely. Zatímco dříve byly oblíbené žaluzie ve tvaru písmene C, v dnešní době jsou nahrazovány lamelami ve tvaru písmene Z. Nejmodernější a nejpokrokovější variantou jsou pak žaluzie s lamelami ve tvaru S.

Praktické venkovní rolety

Druhou z možností jsou venkovní rolety, které vám stejně jako venkovní žaluzie přináší spoustu výhod. Jejich primárním úkolem je především stínění, kromě toho ale dokážou tlumit hluk a slouží i jako tepelná izolace.

Obrovským plusem venkovních rolet, jejichž design můžete přizpůsobit nejen svému vkusu, ale třeba i barvě fasády vašeho domu, je ochrana před nezvanými hosty v době, kdy zrovna nejste doma. Máme tím na mysli ochranu před zloději, kterým přítomnost venkovních rolet značně zkomplikuje vstup do nemovitosti a ve většině případů je dokonce úplně odradí. Venkovní rolety se vyrábí ve velikosti 37, 41, 42 a 55 milimetrů, ovládat je můžete buď za pomoci kliky, nebo se můžete rozhodnout pro pohodlnější elektrickou variantu.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments