Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůCestováníZážitky ve výškách

Zážitky ve výškách

Už jste někdy cestovali letadlem? Pokud ano, víte, jak vás trápí, když nemůžete sedět u okýnka a prohlížet si svět pod vámi z výšky. Proto si dopřejte neobyčejný zážitek. Chvíle, co budou patřit jen vám. Vyzkoušejte adrenalinový let vrtulníkem.

Nad Prahou i do Českého ráje

Dříve jsme vrtulníky vídali na obloze jen ve chvíli, kdy záchranáři řešili mimořádnou událost. Později si tyto úchvatné stroje vysloužily větší popularitu a stále častěji si můžeme dopřát zážitkový let vrtulníkem.

V letadle vidíte město pod vámi jen několik málo minut a pak už se kolem vás pohupují bílé obláčky. Vrtulník vám skvostné pohledy nabídne po celou dobu letu, protože se drží v optimální výšce nejen na výhled, ale i na fotografování nebo natáčení.

Lety vrtulníkem Praha nabízí pohled na Průhonický zámek nebo Hostivař tak, jak jste je dosud neměli možnost spatřit. Vypravit se můžete i do Brandýsa nad Labem a zahlédnete kouzelné jezero Lhota. Vypravit se můžete ale i na delší trasy. Ty bývají mnohem lepší, protože z vás opadne počáteční vzrušení a nervozita a můžete se lépe soustředit na krásy krajiny pod vámi. Za půldruhé hodiny letu se můžete podívat na Vltavskou kaskádu nebo žasnout nad přírodními poklady Českého ráje. Nádherná letová trasa je připravena i v okolí hradu Karlštejna nebo kolem přehrady Slapy a zámku Konopiště. Zažijete prohlídku historických skvostů bez nepříjemné tlačenice a ostatních turistů.

Dárek, na který myslíte stále

Málo dárků umí udělat radost po dlouhou dobu. To proto, že se věc po čase používání stává všední nebo dokonce zbytečnou. Nikdy se vám to nestane, když místo módního kusu oblečení pořídíte adrenalinový let vrtulníkem. I kdybyste zvolili tu nejkratší dobu ve výškách, ve vašich vzpomínkách zůstane zážitek už napořád. Chvíle jsou to o to krásnější, že je kabina vrtulníku čistě soukromá a nabízí let jen pro dva nebo tři cestující.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments