Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenyMódaA věrnostní kartičku máte?

A věrnostní kartičku máte?

Takovou otázku slyšíme snad každý den, na každém kroku. Je jedno, jestli se jedná o supermarket, drogerii, pizzerii nebo lékárnu. Všechny tyto obchody by nám rády nabídly svůj věrnostní program se spoustou slev a výhod. Jistě, proč to nevyužít. Stejně většinu těch produktů potřebujeme, do konkrétního obchodu bychom stejně šli nakoupit a ušetřené peníze se budou dozajista hodit. Jenže za chvíli je těch kartiček tolik, že už je téměř nemožné se v nich vyznat.

Když už peněženka nestačí

Věrnostních a platebních karet je v dnešní době tak moc, že už se jen málokomu vejdou do normální peněženky. A když ano, jsou napěchované v přihrádkách na karty tak natěsno, že trvá snad celou věčnost, než se vám podaří u pokladny najít tu správnou. Jednou z možností je pořídit si větší peněženku. Například peněženky AHAL jsou mnohdy zaměřené na velký prostor pro karty. Ale to s sebou skýtá nevýhodu toho, že větší peněženka zabere více místa a může se pak snadno stát, že bude příliš velká, nepraktická a nebude se vám vejít do kapsy nebo malé kabelky. Dalším řešením pak je pořídit si speciální pouzdro na platební karty.

Na karty i vizitky

Pouzdro na karty může být velmi praktickým módním doplňkem. Pomůže vám uspořádat všechny vaše kreditní karty, věrnostní karty i potřebné vizitky přehledně na jednom místě a zároveň je ochrání před poškozením. Pokud byste měli strach, že vám z pouzdra karty vypadnou, není nic jednoduššího, než vybrat si obal na karty se zapínáním – nejčastěji na patentku nebo na magnet. Mnohdy mají tyto obaly i kapsu na bankovky, budete je tak moci používat i jako peněženku nebo si do nich uložit malou finanční rezervu. Stejně jako peněženky, i obaly na kreditní karty se vyrábí z mnoha různých materiálů a v různých barevných variacích. Můžete si tak vybrat ten, které vám bude nejvíce vyhovovat. Pánové možná ocení elegantní kovové pouzdro na karty, milovníci barev zase sáhnou spíše po kožených vzorovaných modelech. Ať už si však vyberete jakékoliv, bude vás moci těšit, že máte ve svých kartách konečně pořádek a že nemusíte trávit u pokladny dlouhé minuty probíráním celé peněženky.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments