Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessVyrazte se svými zaměstnanci do terénu na jarní teambuildingovou akci

Vyrazte se svými zaměstnanci do terénu na jarní teambuildingovou akci

Pomalu se nám venku začalo oteplovat, a tak je nejvyšší čas naplánovat pro své zaměstnance firemní outdoorovou akci. Teambuilding je ve firmě důležitý. Nejenže stmeluje kolektiv, ale pomůže vám poznat vaše zaměstnance i mimo pracovní prostředí.

Na běžných teambuildingových večeřích se zaměstnanci moc neprojeví, tedy pokud nezkonzumují alkoholu více než je zdrávo. Zkuste pro vaše zaměstnance vymyslet nějakou zábavu, v rámci které, se naučí kooperovat a spoléhat na sebe i ve vypjatějších situacích.

Pakliže nemáte kreativního ducha, tak nezoufejte, existují i firmy, které břímě vymýšlení originálních firemních večírků a akcí vezmou na sebe. Například na www.zazitky-pro-firmy.cz máte během pár kliknutí k dispozici spoustu zajímavých tipů na firemní akce.

Co třeba firemní výlet na plachetnicích, či outdorová paintballová bitva? Pokud je váš kolektiv převážně pánský, skvělou volbou jsou i závody v nejnovějších supersportovních vozech. Velmi oblíbená je i teamová účast v české pevnosti Boyard.

Na výše uvedených stránkách najdete nejenom skvělé akce plné adrenalinu pro vaše zaměstnance. V nabídce je spousta možností, jak ocenit vaše obchodní partnery za dlouhodobou spolupráci. Uvidíte, že vaši obchodní partneři také ocení originální dárek více než klasickou láhev vína opatřenou vaším firemním logem.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments