Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceK vlastnímu bydlení s nebankovním úvěrem

K vlastnímu bydlení s nebankovním úvěrem

Pomýšlíte na vlastní bydlení? Potom si možná budete chtít vzít nebankovní půjčkunebankovní úvěr. Než tak učiníte, dobře si rozmyslete, jakou částku jste schopni měsíčně splácet. Je ověřeno, že se nevyplácí chtít mít nebankovní úvěr splacený co nejdříve. Naopak! Je důležité myslet na zadní kolečka.

Splácení každého nebankovního úvěru, nebankovní půjčky (úvěr pro podnikatele, firemní úvěr, korporátní úvěr, úvěr na cokoliv) totiž vždy zatíží rodinný rozpočet. Nikdy se proto nesnažte zvolit výši splátek nebankovního úvěru, která bude sahat na hranici vašich možností.

Zvažujte, raďte se

Pořídit si nebankovní úvěr v případě, že se chce člověk postarat o své bydlení, je logické. Někdo se spolehne na hypotéku z banky, jiný jí dá přednost nebankovnímu úvěru, nebankovní půjčce. Když už si člověk nebankovní půjčku vezme, chce ji mít většinou co nejdříve z krku. Přemýšlí totiž v intencích toho, že čím delší doba splatnosti bankovního či nebankovního úvěru bude, tím větší částku zaplatí. Jak se tedy rozhodnout?

Splátky půjček nešponujte na maximum

Ať už se rozhodnete pořídit si firemní úvěr, korporátní úvěr nebo nebankovní úvěr na pořízení nemovitosti …, snažte se držet rady odborníků, která zní: není dobré šponovat splátku jakéhokoliv úvěru, jakékoliv půjčky na maximum a řídit se podle toho, v jaké finanční situaci se nacházím nyní. Finanční situace se může změnit – například kvůli zdravotnímu stavu.

Zlatá střední cesta

Myslete vždy na zadní kolečka a volte při nastavování výše splátek jakýchkoliv půjček (úvěry pro podnikatele,  korporátní úvěr,  úvěr na konsolidaci, úvěr na cokoliv …) zlatou střední cestu. Jedině tak se v budoucnu nebudete muset potýkat s řešením exekucí a dražeb, nebudete si muset pořizovat úvěr na konsolidaci a řešit snížení splátek.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments