Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessKonec s dojížděním do práce

Konec s dojížděním do práce

Mít dobrou práci, ale strávit denně dvě hodiny ve vlaku, nebo mít “horší” práci, kterou bude od domova dělit jen krátká procházka parkem? To je dilema, které řeší nejeden člověk. Možná ho řešíte i vy. Co tak ale mít dobrou práci, a navíc za rohem? Právě s takovými nabídkami práce se můžete setkat v aplikaci práce za rohem. Stačí si aplikaci stáhnout do mobilu a zadat potřebné údaje. To znamená:

  • místo, kde chcete pracovat (například práce Most, práce Chomutov, práce Třebíč, práce Kladno, práce Klatovy, práce Jablonec nad Nisou, práce Rakovník nebo práce Benešov a podobně);
  • profesi, jakou chcete vykonávat.

V případě, že se objeví inzerát, který vyhovuje vašemu zadání, stažená aplikace vás na něj upozorní. A věřte, že se aplikace určitě ozve. Vždyť tam nyní koluje tisíce nabídek práce.

Práce za rohem

Nemusíte být z Prahy, Brna nebo Ostravy, abyste získali vysněnou práci za rohem. Díky aplikaci práce za rohem budete moci dostávat například nabídky práce Havířov, nabídky práce Valašské Meziříčí, nabídky práce Litoměřice, nabídky práce Písek, nabídky práce Most, nabídky práce Karviná, nabídky práce Žďár nad Sázavou, nabídky práce Beroun, nabídky práce Cheb a nabídky práce z jiných míst České republiky.

U pohovoru se pořádně předveďte

Zapomeňte tedy na dojíždění za prací, zapomeňte na úřad práce. Právě teď máte ideální možnost získat práci nebo brigádu prakticky za rohem. Stačí pečlivě sledovat prace.cz, jobs.cz, airjobs.cz a jiné pracovní portály.

Jiná otázka je, zda vás do práce Brno, práce Ostrava, na brigádu Praha, brigádu Brno, brigádu Ostrava, práci v Mostě, práci v Chomutově, práci v Třebíči, práci v Kladně, práci v Klatovech, práci v Jablonci nad Nisou, práci v Rakovníku nebo práci v Benešově opravdu přijmou. O úspěchu přijetí na práci nebo brigádurozhoduje spousta faktorů. Praxe se sice zohledňuje, důležité ale bude také to, zda jste při pohovoru ukázali ten správný drive.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments