Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenyKrásné ruce ocení každá žena

Krásné ruce ocení každá žena

Krásné ruce, moderní nehty a jemná kůže – touha každé ženy. Někdy není snadné udržet své nehty dokonalé. Někdy vám to neumožní vaše zaměstnání, ale přírodní nehty můžete mít upravené jen díky použití laku na nehty.

Salón krásy doma

Nemusíte vyrazit hned do kosmetického salónu. Vybavení si pořiďte domů a vše si vytvořte sami z pohodlí domova. Není to těžké. Základním vybavením je UV lampa. K dispozici jsou klasické UV lampy nebo LED UV lampy na nehty.

Naopak základním vybavením profesionálů je celý kosmetický kufřík. Obsahuje dvě patra, ve vrchním je místo pro pomůcky na modeláž nehtů, do spodního patří UV lampa na nehty.

Pomůcky pro dokonalé nehty

Aby ruce dobře vypadaly, nestačí pouze nalakovat nehty. Každodenní práce zanechává stopy na vašich rukou. Ztvrdlou kůži a nerovnosti na nehtovém lůžku může vyřešit bruska na nehty. Podobnou funkci plní i frézky na nehty. Dalším krokem jsou pak laky na nehty. Pro dobře vypadající nehty s přírodním nádechem stačí použít gel lak. Snadno se používá, snadno se odstraňuje a vydrží až tři týdny. Druhou variantou od gelových nehtů jsou nehty akrylové. Jde o nehty pevné, které vydrží denní námahu, zahrádku i „bušení“ do klávesnice. Profesionálové vlastní sadu na akrylové nehty, kde najdete úplně vše.

Oživte si nalakované nehty

Ideální nápad, jak projasnit vaše nehty jsou ozdůbky. Zdobení na nehty zahrnuje různé šablony, které vám pomůžou vytvořit květiny nebo znaky na nehtech. Krásné jsou kamínky a samolepky, razítka a zdobicí pásky. Zajímavostí jsou třeba 3 D šablony. Zdobení nehtů se tak snadno stane zábavou.

Pečuj o celé své tělo

K dokonalé péči nepatří pouze nehty, ale i péče o celé tělo. Body boom vám v tom pomůže! Vyzkoušejte peeling na celou pokožku. Body boom čistí pleť, dodává minerály a oživuje pokožku.

Nechte se hýčkat a buďte pyšní na to, jak vypadáte!

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments