Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůCestováníTip na výletAtrakce, které potěší děti i dospělé

Atrakce, které potěší děti i dospělé

Přijďte se pobavit, zpříjemnit si den a příjemně se odreagovat do Říčan u Prahy. Agentura HAPPYTIMES má pro vás připravený skákací hrad Praha, pronájem nafukovacích atrakcí, body zorbing, zorbing fotbal, fotbal v nafukovacích koulích a spoustu jiných atrakcí pro děti i pro dospělé. Na své si přijde opravdu každý. Jestliže plánujete nějakou rodinnou oslavu, či firemní akci, neváhejte nás kontaktovat a zjistěte podrobnosti ohledně našich služeb. Klient je pro nás vždy na prvním místě, proto se snažíme zajistit nejen zajímavou a netradiční zábavu, ale především bezpečný provoz.

Vraťte se do dětství!

Jak jsme již zmínili, zábavu si u nás najdou i dospělí a to například v podobě zorbing fotbalu, což je parádní zábava v bublině, při níž se vyblbne opravdu každý. Hledáte li aktivní formu odpočinku, jste určitě na správném místě. Naše skákací hrady pro děti vypadají jako z pohádky a děti budou naprosto nadšeny ze všech nafukovacích atrakcí, ale stejně tak i z klaunského vystoupení, zábavných soutěží, jež máme pro vás připraveny, můžou se nechat pomalovat na obličej a spousta dalšího. Velmi oblíbenou nafukovací atrakcí je varianta hradu s obří skluzavkou. Tak neváhejte a přijďte se k nám pobavit!

HAPPYTIMES zabaví malé i velké

Myšlenka zřídit agenturu, vykonávající činnost v zábavě dětí i dospívajících, přišla na počátku roku 2012, kdy se dva kamarádi ze střední školy rozhodli své sny uskutečnit. Postupně se společnost rozrostla o známého pražského klauna Ferdu alias Petra Čermáka, ale našim významným partnerem se během druhého roku stal také Daniel Eliáš se svou skvělou cukrovou vatou. Veškeré nafukovací atrakce a skákací hrady pro děti splňují všechna kritéria ohledně bezpečnosti. Doufáme, že vás pronájem skákacího hradu a pronájem nafukovacích atrakcí přesvědčí o našich kvalitách a že se k nám budete vždy rádi vracet.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments