Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůAuto MotoV bezkontaktní myčce na vás čeká autošampon, žádný prostředek na nádobí

V bezkontaktní myčce na vás čeká autošampon, žádný prostředek na nádobí

Tak schválně, jak myjete auto vy? Děláte to jako bezkontaktní myčka a praktikujete ruční mytí aut Ústí nad Labem, nebo to řešíte následovně – používáte Jar, Cilit a jiné čistící prostředky, které toho opravdu zvládnou mnoho! Pokud praktikujete druhou variantu, svému vozu opravdu neprospíváte. Ne, že by tyto prostředky byly špatné, právě naopak! Pro karoserii vašeho vozu jsou však až příliš dobré. Tak dobré, že smyjí třeba i starý vosk, který jste na karoserii chtěli zachovat. Jak je tedy možné, že se tyto prostředky hodí na mytí nádobí a nikoliv na karoserii vozu? No přece proto, že nádobí na sobě žádný vosk nemá. Proto si uvedené čistící prostředky schovejte na ušpiněný pekáč, s autem však raději zajeďte do bezkontaktní myčky Ústí nad Labem, kde budete jako čistící prostředek používat autošampon.

Auto je potřeba mít čisté nejen zvenku, ale i zevnitř

Bezkontaktní myčka se o vaše auto postará po všech stránkách opravdu dokonale. Kromě aktivního napěnění, vysokotlakého mytí horkou vodou s mikropráškem a přídavkem šamponu, mytí kartáčem a šamponem, oplachu změkčenou vodou pro odstranění prášku a zbylých nečistot, konzervace laku vozidla horkou vodou s voskem a závěrečného oplachu demineralizovanou vodou vás určitě nadchne i možnost čištění interiérů vozidel v Ustí nad Labem.

Umývat auto jen tak na efekt, to ani nemá smysl

Vy sami si také neumýváte jenom vlasy a obličej, protože ostatní schováte pod oblečení. Pamatujte tedy, že ruční mytí aut Ústí nad Labem by mělo zahrnovat nejen mytí exteriéru, ale také čištění interiéru vozidel Ústí nad Labem. Až tedy se svým autem zajedete do samoobslužné myčky aut Ústí nad Labem, nezapomeňte ani na vnitřní prahy dveří, víko kufru a další podobná zákoutí. Když totiž otevřete dveře krásně umytého a lesknoucího z auta a vykoukne na vás zablácený práh, moc malebně to vypadat nebude.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments