Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZdravíLéčivá síla Vincentky v nosním spreji pomáhá dětem i dospělým

Léčivá síla Vincentky v nosním spreji pomáhá dětem i dospělým

Blahodárné účinky přírodní léčivé minerální vody Vincentky, která je nejznámějším pramenem moravských Lázní Luhačovice, si každý může vyzkoušet i doma. Staletími prověřená minerální voda Vincentka se prodává balená standardně v lahvích s objemem 0,7 l a 0,3 l. Samotná léčivá minerální voda se užívá především k pitným kúrám, kloktání a inhalacím. Mimořádné oblibě se vedle samotné minerální vody těší i doplňkové výrobky řady Vincentka využívající vzácné chemické složení i pozitivní účinky Vincentky. Oblíbené jsou nosní spreje VINCENTKA NOSNÍ SPREJ STANDARD a VINCENTKA NOSNÍ SPREJ JUNIOR 0+.

Vincentka
Vincentka

Ředitel společnosti Vincentka, a. s., Jan Šumšal k tomu říká: „Obliba nosních sprejů vyplývá především ze snadné aplikace Vincentky do nosních dutin jejich prostřednictvím. Zásadní rozdíl mezi nosním sprejem standard a junior spočívá v tom, že junior je určen pro novorozence a malé děti. Oproti standardnímu provedení se liší poloviční dávkou, nižším tlakem rozprašovače a užším koncem aplikátoru. Náplň je stejná a může se po jejím spotřebování doplňovat z velkého balení Vincentky s objemem 0,7 l. Vincentka je 100% přírodní produkt. Pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice (funkci řasinkového epitelu), umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí. Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi.“

junior_0_plus_aktualni

Dále upozorňuje na to, že Vincentka celkovým složením hypotonické kyselky s obsahem jodidů příznivě ovlivňuje obranyschopnost ve smyslu prevence chronických bakteriálních infekcí horních cest dýchacích, chronické rhinitidy, sinusitidy a chronické polypózní nasopharyngitidy. U dětí preventivně působí proti rozvoji recidivující tracheobronchitidy a rhinitidy.

kompozice_novy_vizual_2b

„Aplikace přípravku je vhodná i po stavech nosních operací. Doporučuje se též proti vzniku suchých zánětů nosní sliznice a k prevenci jejích recidiv. Četnost ani délka užívání není omezena. Na www.vincentka.cz je možno zdarma si objednat i ústní aplikátor,“ dodává J. Šumšal.

Upozorňuje i na to, že vysoký obsah minerálních solí v nosním spreji může způsobit usazování krystalků solí na dně lékovky, které však nesnižují kvalitu obsahu. Tyto krystalky mohou způsobit ucpání mechanismu rozprašovače (aplikátoru). V tomto případě výrobce doporučuje odšroubovat aplikátor ze skleničky a ponořit sací hadičku do sklenice s teplou vodou. Několik stlačení a nasání vody stačí k pročištění aplikátoru.

Více informací je na www.vincentka.cz.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments