Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessNechte řešení BOZP a PO na specialistech, svěřte se do rukou firmy...

Nechte řešení BOZP a PO na specialistech, svěřte se do rukou firmy Extéria

Začali jste podnikat, ale ještě jste si nestihli vyřešit BOZP a PO? Měli byste si pospíšit. Kdyby nyní přišla neohlášená kontrola ze státní správy, bylo by na malér zaděláno, a to na drahý malér. Bohužel si dnes podnikatelé neuvědomují, že bezpečnost práce a požární ochrana se nesmí podceňovat a že musí být vyřešeny opravdu hned. Kdyby totiž neohlášená (nebo klidně i ohlášená) kontrola ze státní správy zjistila, že nemáte vyřešené BOZP a PO, dostali byste velkou pokutu sahající klidně až do několika set tisíc korun, ne-li do milionů korun. A kvůli takové pokutě se rozhodně nevyplatí riskovat.

Pokud však nevíte, co to bezpečnost práce je, pokud nemáte čas na řešené těchto zákonných povinností, máme pro vás tip – využijte firem, které se na bezpečnost práce a na požární ochranu zaměřují. Právě ty vám mohou pomoct a mohou vás zastoupit v případě, že kontrola ze státní správy opravdu zaklepe na dveře podniku.

Jenže pro jakou firmu se rozhodnout?

Otázkou ale je, pro jakou konkrétní firmu se rozhodnout. Přece jen je dnes na trhu tolik firem zaměřující se na bezpečnost práce a na požární ochranu, že je těžké vybrat si jednu, pro kterou se rozhodnete.

Pomoct ale mohou reference a recenze, na základě kterých se můžete rozhodnout. Jsou totiž plné zkušeností klientů, které vám mohou dát objektivní pohled na firmu, kterou chcete oslovit.

Pro jakou firmu se rozhodnete vy?

Mezi nejlépe hodnocené firmy patří i firma Extéria, která je v současné době označována za přední společnost poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Jedná se o společnost pyšnící se tisícovkami spokojených klientů, kteří si nemohou vynachválit zejména nízkou cenu kvalitních poskytovaných služeb.

Kromě toho je vypichována také svižná telefonická podpora nebo perfektní zastoupení při případných kontrolách.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments