Centrum Zprávy

Zprávy Centrum

Noha v botě od Cipíska bude v pohodlíčku Noha v botě od Cipíska bude v pohodlíčku
Dětská obuv Cipísek je prodejna lokalizovaná na Praze 4. Cipísek nabízí nejoblíbenější značku mezi maminkami, což už je vlastně reklamou samo o sobě –... Noha v botě od Cipíska bude v pohodlíčku

Dětská obuv Cipísek je prodejna lokalizovaná na Praze 4. Cipísek nabízí nejoblíbenější značku mezi maminkami, což už je vlastně reklamou samo o sobě – Superfit.  Dětská obuv Superfit nabízí zdravé obouvání pro vaše děti. Najdete zde celoroční nabídku a vaše děti mají z čeho vybírat.

Aby se noha správně vyvíjela

Nepodceňujte boty vašich dětí. Jak správně vybrat obuv pro vaše děti? Dětské boty Superfit jsou certifikované a vyráběny ve spolupráci s dětskými lékaři a ortopedy. Jde o boty z přírodního materiálu, tudíž jsou prodyšné a lehké. Nohy se v nich nepotí, boty jsou vzdušné podešev je ohebná, podrážka polyuretanová, což nabízí pohodlí v případě skoku. Tlumí totiž jakýkoli náraz. Opatek je pevný, noha tak zůstává celou dobu ve správné poloze. Dětské boty Superfit jsou vyráběny pro všechny dětské nožičky, pro úzké i ty s vysokým nártem.

Boty od Superfit padnou jako ulité

Vybrat tu správnou obuv není zas až tak jednoduchý úkol. Obuv musí naprosto padnout, ovlivní totiž vývoj celé nožičky. Rozhodně na obuvi pro děti nešetřete. Nepodceňujte velikost boty, děti do správné boty nikdy nedorostou. Vždy potřebují tu správnou velikost.

Dětské zimní boty Superfit vám představují boty jak pro chlapce, tak i pro dívky. Skvělé sněhule od oblíbené značky Demar nepropustí žádnou vlhkost ani zimu. Zajímavé by mohly být boty od značky DD Step, která je díky použitým technologiím lehká, má pevný opatek i vyjímatelnou zateplenou stélku. Dětské zimní boty Superfit disponují podrážkou GORE-TEX.

Dětské letní boty Superfit nabízí pohodlí i v těch největších teplech. Sandálky s plnou špičkou jsou určeny spíše pro menší děti, špička je odolná proti okopnutí. Vyzkoušejte si třeba Freddy nebo Fanni botky od Superfit.

Nejvíce vybírané jsou dětské celoroční boty Superfit. Používat je můžete celý rok v jakémkoli počasí. Hodí se na výlety i na těžší terén i do deštivého počasí.

Centrum Zprávy
  • 5
    Shares

info@press-media.cz

Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz