Centrum Zprávy

Zprávy Centrum

Můj sen je být pilotem Můj sen je být pilotem
Od mala jsem snil být pilotem. Nepřipomíná vám tato věta taky něco nebo někoho? Přejete si k narozeninám vyhlídkový let letadlem nebo vrtulníkem? Obraťte... Můj sen je být pilotem

Od mala jsem snil být pilotem. Nepřipomíná vám tato věta taky něco nebo někoho? Přejete si k narozeninám vyhlídkový let letadlem nebo vrtulníkem? Obraťte se na pilotemnazkoušku.cz. Je to jedinečná možnost, jak si vyzkoušíte pilotování na vlastní kůži.

Je to pravé pro mě?

K ruce máte profesionály, pod jejichž vedením se stanete na chvíli pilotem a máte možnost si vyzkoušet, jaké to doopravdy je. Reálné situace, které můžou běžně nastat, si snadno vyzkoušíte. Nevadí vám pracovat pod vlivem stresu? Umíte reagovat na náhlé situace s klidem a přehledem? To všechno vás tady čeká.

Vybírejte tyto vyhlídkové lety:

  • Zážitek věnovaný jedné osobě na jednu hodinu a dvacet minut, navíc s přistáním na třech letištích
  • Let, kde si vezmete k sobě další dvě osoby a můžete mít celé letadlo jen pro sebe
  • V nabídce je luxusní letadlo ve světě malých letadel – Cirrus

Užívejte si i roli cestujícího

Na chvíli se vzdejte myšlenky, že byste řídili letadlo nebo vrtulník. Vyhlídkové lety jsou pořádány po celý rok. Ani zima je nezastaví! Kabina vrtulníku či letadla je vytápěná, proto vám bude dobře i v mrazech. Na každý let získátedárkový certifikáte, který je platný 12 měsíců. Vyhlidkove lety nejsou omezeny na určité dny, rozletět se můžete do světa každý den.

Kam poletím?

Výběr máte opravdu rozsáhlý. Vyhlídkové lety Praha startují z letiště Praha Letňany, let Karlštejn vám ukáže doslova místa kolem Prahy.

Pokud je vám bližší vrtulník, tak i tady se dočkáte. Z nebes máte jedinečnou možnost vidět Kbely, Štěrboholy, Hostivařskou přehradu a Černý most. Pokud patříte mezi ty, kteří upřednostní trochu energie, pak je tu pro vás připravený vyhlídkový adrenalinový let! Vyzkoušejte si například stav beztíže.

Mimo Prahu jsou v nabídce také vyhlídkové lety Brno a vyhlídkové lety Ostrava. Tak který let si vyberete vy?

Centrum Zprávy
  • 5
    Shares

info@press-media.cz

Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz