Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZprávyHodinky pro Micka Jaggera

Hodinky pro Micka Jaggera

Kapela Rolling Stones má velmi příjemné vzpomínky na čas strávený v Československu i České republice samotné. Hodně to má také co dělat s tím, že je pojilo dlouholeté přátelství s Václavem Havlem.

Naprostý unikát. To jsou hodinky PRIM v limitované edici, vyrobené speciálně pro Micka Jaggera, které se mu u příležitosti letošního koncertu Rolling Stones v Praze rozhodla věnovat skupina Czechoslovak Group. Leader jedné z nejslavnějších rockových skupin historie tak bude mít navždy uchovanou vzpomínku na své blízké přátelství s naším bývalým prezidentem.

A právě jako připomínku tohoto období a úcty byly zhotoveny hodinky PRIM v manufaktuře ELTON hodinářská.

Hlavní inspirací při výrobě těchto hodinek byl právě tento bojovník za svobodu a zároveň velmi skromný člověk, který věřil v pravdu a lásku.Elegantní, minimalistické a zároveň originální hodinky na první pohled zaujmou hlavně ozdobou ciferníku a to konkrétně podpisem právě pana Havla, se symbolem srdce a číslem 80. Hodinky byly totiž vytvořeny k jeho nedožitým 80 narozeninám. V korunce je vsazen do kulata vybroušený český granát. Zadní strana hodinek obsahuje vyrytá data jeho narození a úmrtí a pořadové číslo této limitované edice, která obsahuje pouze 136 kusů.

Hodinky Micka Jaggera navíc obsahují i jeho monogram, tedy MJ, a jejich pořadovým číslem, je číslo 75- symbolicky ke zpěvákovým 75 narozeninám, které oslavil v červenci tohoto roku.

Více informací naleznete na stránkách www.prim.cz.

Tereza Kulíková

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments