Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenyPodzim plný péče o sebe samého

Podzim plný péče o sebe samého

Necítíte se již delší dobu ve své kůži a kamarádka Vám doporučila ájurvédskou masáž? Nechejte se jí zlákat také Vy a získejte opět klid ve své duši.

Proč vyzkoušet právě ájurvédskou masáž?

Ájurvédská masážje považována za hluboce relaxační a energetizující proceduru, která má blahodárné účinky na lidský organismus i lidské duševno. Z ájurvédské masáže si odnesete ovšem také jedinečné zážitky. Ájurvédská masáž neboli „abhyanga“ tvoří jednu ze součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu zvaného „pačkarma“. Při masáži se používá velké množství teplého herbálního oleje, který je postupně rytmicky vmasírován do lidského těla. Tímto procesem dochází k odstraňování toxických látek a naprostému uvolnění. Pravidelnými masážemi můžete z těla odstranit pocity úzkosti, strach, vyčerpání i nejrůznější dysbalance, jako jsou bolesti hlavy, nespavost či neurotické projevy. Ájurvédská masáž se doporučuje především lidem s revmatickými a artritickými problémy. Pomáhá také v boji proti nejrůznějším alergiím.

Kde podstoupit očistu organismu?

Centrum trvalého zdraví Cordeus poskytuje nejen služby spojené s ájurvédskou masáži, ale také s výživovými programy. Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje kombinovat „abhyangu“ s dexikací a očistou organismu Praha. Výživovými poradci jsou si velmi dobře vědomi toho, že každý lidský organismus pracuje individuálně. Každému klientovi připraví na základě osvědčených pročišťovacích postupů klasické i přírodní medicíny i jeho osobních potřeb jídelníček šitý přímo jemu na míru. Ve spolupráci s Centrem trvalého zdraví Cordeus můžete také docílit změny nejen ve stravovacích návycích, ale také k zařazení pravidelných pohybových aktivit.

Předchozí článekHodinky pro Micka Jaggera
Další článekPříchod nového potomka
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments