Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceProč poskytovat finanční benefity zaměstnancům?

Proč poskytovat finanční benefity zaměstnancům?

aktualityCZ zpravycz.cz

Proč poskytovat finanční benefity zaměstnancům?

Každý zaměstnanec pracuje na plný výkon, pokud mu nechybí motivace. Tím mohou být benefity pro zaměstnance. Tak, jako platí, že spokojený zákazník se k vám bude vracet, stejně tak platí, že spokojený zaměstnanec nemá důvod firmu opouštět. Člověk, který je ve vaší společnosti již nějaký ten pátek vás stál čas a trpělivost než se naučil pořádně dělat to, co má. Nechat odejít takového člověka jen proto, že si myslíte, že za bránami čeká další stovka nezaměstnaných je chyba. Ti před bránou možná mají stejné nebo lepší kvality, ale vy opět budete muset vynaložit čas a trpělivost, než se naučí svou práci vykonávat. A nikde není napsáno, že si ten nový zaměstnanec za tři měsíce nenajde lepší místo.

Dobré lidi si musíme držet stůj, co stůj a vymýšlet neustále motivaci by bylo pravděpodobně únavné a přidávat každý měsíc na výplaty by vás mohlo zruinovat. Existuje tedy možnost, jak své lidi motivovat a ukázat jim, že jinde se lépe mít nebudou? Naštěstí ano a řešením je BENEFINO.

Udržte si zaměstnance půjčkou

V případě, že se jedná o schopného pracovníka, který u vás už nějakou dobu pracuje, proč mu nepůjčit? Bezúročné nebo jinak zvýhodněné zaměstnanecké půjčky nabízely dříve firmy, které disponovaly větším množstvím volných finančních prostředků. Díky BENEFINU už není problém zařadit do tohoto programu i střední a malé firmy.

Twenty karta Centrum-Zpravy.cz

Konsolidace úvěrů

I ten nejspokojenější zaměstnanec může do práce chodit otrávený, což ovlivní celkovou atmosféru kolektivu. Možná, že má špatné spaní kvůli neschopnosti splácet tři různé půjčky. Konsolidace úvěrů – Sloučením půjček pouze do jedné ve vámi stanoveném limitu odlehčí jeho rodinnému rozpočtu a on se konečně vyspí a do práce bude chodit opět s úsměvem.

Záloha na výplatu

V některých firmách se tomuto už vyhnuli, protože jednoduše přešli na týdenní výplatu. Obě řešení, jsou pro zaměstnance východiskem ze svízelné situace. Nespíš, každý bude znát pořekadlo: Táhne se mi to, jako týden před výplatou. Ano, týden před výplatou má skoro každý doma v lednici světlo a zimu. Netrpělivě očekává, až mu výplata skočí na účet, aby zaplatil všechny pohledávky a běžel na velký nákup, aby další tři týdny mohl jíst, jako pak král. Někdy se prostě sekneme a týden před výplatou oceníme zálohu na výplatu.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments