Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceZastavte auto bez pochyb!

Zastavte auto bez pochyb!

Autozastavárny nejsou v současnosti výjimkou. Zastavit můžete v podstatě cokoli, od mobilu přes elektroniku po dopravní prostředky. Nechat zastavit nemusíte jen auto, ale i třeba motorku nebo čtyřkolku. Jde relativně o jednoduchou cestu, jak třeba vyřešit nepříjemnou finanční situaci nebo rychle získat jisté peníze. Půjčka se zástavou auta je jedna z možností.

Hotovost na ruku

Můžete využít několik způsobů získání rychlých peněz pomocí autozastavárny, a to služby standard, komfort nebo Premium. Vaše auto může být hlídané na parkovišti (to zajišťuje program standard), můžete ho nadále používat a jezdit, kam potřebujete (program komfort), anebo dokonce si sami zvolte místo vyřízení a podepsání smlouvy v programu Premium. Je to jen na vás a je to jednoduché. Všechny tři způsoby jsou výhodné a jedinečné. Půjčka ručená autem vám zaručí hotovost na ruku a zároveň možnost používat vaše auto dále. Nemusíte tedy běžet do žádné banky a dlouze shánět potřebnou dokumentaci a zařizovat úvěry, anebo dokonce prodávat svůj vůz.

Jak to vlastně funguje?

Zastavit můžete osobní auto, dodávku i užitkový vůz, dále pak motocykly nebo čtyřkolky. Pobočky zastavárny aut Brno a Autozstavárny Praha vám poskytnou kompletní servis. Stačí mít u sebe občanský průkaz, být vlastníkem vozidla, příp. mít ověřenou plnou moc a všechno může začít. Výhodou je, že pokud auto je ve vlastnictví firmy, pak půjčka ručení autem může být uzavřena pouze s jednatelem nebo osobou zplnomocněnou.

Jste-li z okolí Brna, můžete zkusit dát auto do zástavy Brno, v okolí Prahy pak auto do zástavy Praha. Obě pobočky vám poskytnou stejné podmínky, které jsou výhodné pro klienty. Nemusíte přijít o auto a zároveň získáte peníze, které potřebujete. Zastavte své auto a nemusíte se bát pravidelných měsíčních splátek. Využijte možnosti získání rychlých peněz!

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments