Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessZpůsob, jak začít podnikat

Způsob, jak začít podnikat

Zvažujete, že se stanete součástí podnikatelského světa? Máte zájem o podnikání, chcete se stát podnikatelem a máte za cíl si otevřít svou vlastní firmu? Co třeba spíše otevřít pobočku pod značkou, kterou lidé už dávno dobře znají? Ještě donedávna si lidé mysleli (a měli ostatně pravdu), že pokud chtějí začít podnikat, musí začít podnikat se svou vlastní firmou vlastní značky a vlastním nabízeným produktem nebo službou, že se musí poprat s konkurencí a podobně. Dnes už to ale tak není. Dnes je možné začít podnikat i díky franchisingu, což je způsob podnikání založený na licenčních smlouvách, díky kterým si člověk může otevřít pobočku už dobře fungující značky, kterou lidé tak dobře znají.

O franchisingu zatím ví jen málokdo, i když je to způsob podnikání, který je nejen u nás, ale také ve světě hodně rozšířený, a tak dobře známý. Pojďme si tento pojem představit a prozradit si, s čím tedy máme tu čest.

Co je to franchising?

Nabízí se tedy otázka, co je to přesně franchising. Jedná se o způsob podnikání založený na licenčních smlouvách. Odkoupením licenčních smluv získáte právo na otevření vlastní pobočky značky, která na trhu už dávno je a která už má své klienty či stálé zákazníky. Nebudete se tak muset stresovat tím, jestli do vaší nově otevřené firmy někdo přijde nebo nikoli. Značka, se kterou se rozhodnete spolupracovat a pod kterou si otevřete pobočku, už svou klientelu má, už se zkrátka zapsala do podvědomí lidí.

Franchising je jinými slovy jedna obrovská podnikatelská příležitost, kterou také často označujeme za “nástup do už rozjetého vlaku”.

Podnikejte díky franchisingu i vy

Pokud se rozhodnete podnikat díky franchisingu, doporučujeme to zkusit s franšízou Extéria Market, která se zaměřuje na poskytování poradenství v oblasti BOZP a PO. Dnes působí nejen v České republice, ale také na Slovensku, kde taktéž pomáhá nejednomu podnikateli.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments