Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůAuto MotoCo dělat s poškozeným alu diskem?

Co dělat s poškozeným alu diskem?

Dnešní silnice jsou jako ementál a řidič si nemůže být jistý ničím. Prostě si jedete, za zatáčkou díra, které se nedá bezpečně vyhnout a je vymalováno. Přímý zásah a kolo šmajdá až to pěkné není. Nezbývá než vytáhnout hever, vyměnit za rezervu a popřemýšlet co s tím nadělením dál. Takže kdo vám opraví alu disk?

Moderní technologie

Ve světě plném robotů a automatů není šišaté kolo nějak zvlášť velkým problémem. Přeci jen je to už poměrně dlouho co ho naši předkové vymysleli. Spousta servisů má tak v nabídce i možnost oprav alu disků. Na speciálním stroji se i ten váš opět bezpečně zarovná do přísně kulatého tvaru. Že tam je cosi prasklého? Že tam nějaký ten kousek chybí? Žádný problém šéfíku, od toho jsme tady. Praskliny se vybrousí a bezpečně dovaří novým materiálem tak, aby žádná nikde nezůstala. Pokud nějaký kousek chybí, s radostí vámhttp://pressexpress.cz/prodej-obrazu-a-nevsedniho-umeni/ ho dovaří k celku a po obroušení můžete vesele drandit dál.

Malujeme a leštíme alu disky

Oprava alu disku nemusí zahrnovat jen opravu mechanického poškození. Estetika je také důležitá a každý má rád na svém žihadle hezká kola. Pokud jsou ta vaše zašlá stářím, s popraskaným lakem nebo s hliníkovou korozí, nemusíte hned přemýšlet o nákupu nových. Stačí odvézt kola do servisu, tam je proženou pod pár kilogramy pískovacího materiálu a už jsou jako holátka. Výběr barvy je pak pouze na vás. Zachovat původní nebo se pustit do něčeho odvážnějšího? Nebo nechat rozleštit límce? Žádný problém, budou zářit jako zrcátka!

To vše nabízí Icarauto a rádi se vrhnou zrovna na váš problém nebo požadavek. Nevěříte? Vyzkoušejte

http://www.icarauto.cz/

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments