Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZahradaPárty stany vytváří idylickou náladu

Párty stany vytváří idylickou náladu

Malé stavby v zahradě a párty stany vytvářejí příjemnou atmosféru a idylickou náladu, zároveň chrání před nepřízní počasí. V žádném případě nejsou objevem posledních desetiletí či staletí. Ve staré Číně a Japonsku se v zahradních kompozicích objevovaly již před tisíci let čajové domky, ve kterých si jejich majitelé vychutnávali mnohahodinové čajové obřady. Staří Egypťané už před pěti tisíci lety pěstovali révu na konstrukcích podobných ozdobným obloukem. Z tohoto vzoru se vyvinuly oblouky a pergoly, které se využívaly jako zelené komnaty.  I staří Římané si vážili a hojně užívali zelené přístřešky a pergoly, jak to dokazují četné vyobrazení dobře zachované na stěnách domů v Pompejích.

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany
Párty stany

Párty stany – vysoká variabilita uskupení

Trh nabízí obrovské množství párty stanů v různém designu, rozměru v široké paletě barev. Ohromnou výhodou je i variabilita stanu. Postavíte si ho dle svých požadavků. Párty stany se dají všemožně kombinovat a také vzájemně propojovat, čímž docílíte tolik žádaného prostoru. Velikost stanu vybíráme podle toho, kolik hostů se bude pravidelně na vašich akcích scházet. Pro větší společenské události je vhodnější si pořídit párty stany s hrubší konstrukcí a pevnější tkaninou. Nechybí v tomto přístřešku okna a odnímatelné bočnice. V současné době se dají stany sehnat za rozumné ceny, proto není nutné si velkoplošné stany půjčovat, pokud akce pořádáte pravidelně.

Párty stany – volte kvalitu za příznivou cenu

Je všeobecně známo, že internetové obchody nabízejí své zboží za nižší ceny než v kamenných prodejnách, pokud tam zrovna neběží slevové akce. A proto neváhejte a zavítejte do špičkového eshopu t-zbozi.cz, kde nabízejí za prima ceny nejen párty stany, ale také další potřebné vybavení pro vaši zahradu a domácnost.

Doporučujeme i zahradní dekorace vhodné na každou zahradu!

 

 

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments