Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníDveře Zlomek

Dveře Zlomek

Plánujete menší nebo větší rekonstrukci? Nebo chcete jen změnu? V obou případech jsou tu pro vás dveře Zlomek se svou nabídkou. Dveře Zlomek vyrábí česká rodinná firma s tradicí. Moderní způsob výroby a použité technologie pak zaručují kvalitu, kterou jistě každý zákazník ocení.

5 - Ořech , SMART 8s

Dveře Zlomek

Křídlové i posuvné

Dveře Zlomek si můžete vybrat ve dvou technologických provedeních. Můžete zvolit jak klasický a léty prověřený systém křídlových dveří, kterým nahradíte svoje stávající, okoukané dveře. Nebo můžete sáhnout po moderním posuvném provedení, kdy vám jednotlivé dveřní panely zajíždějí elegantně za sebe nebo dokonce zcela do zdi. Maximalizuje se tak míra použitelného prostoru kolem dveří.

Barevné i s potiskem

Designová stránka je pro Dveře Zlomek stejně důležitá jako jejich kvalita. Vybrat si tak můžete z široké palety tvarů, barev a také povrchových provedení. Chcete svůj mladistvě vypadající byt rozzářit barevnými dveřmi? Nebo svou pracovnu oddělit elegantními dveřmi s motivem mahagonu? U dveří Zlomek to není problém.

Něco navíc

Vaše vysněné dveře můžete vybavit kováním přesně dle vašeho gusta, stejně tak i různými druhy skel, dokonce i s ovládáním průhlednosti.  Dveře Zlomek však myslí ještě dál a v nabídce najdete i digitální kukátko, pomocí kterého je obraz přede dveřmi zobrazován na přehledném displeji. Kdo je za dveřmi tak bezpečně uvidí i vaše děti. Výsuvná prahová lišta pak automaticky utěsní prostor pode dveřmi i bez nutnosti použití klasického prahu a zabrání tak únikům tepla z místnosti. Pro firmy pak mají dveře Zlomek v nabídce možnost systém generálního, hlavního a skupinového klíče. Tímto elegantním řešením lze omezit pohyb zaměstnanců po budově podle přiděleného oprávnění.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

 

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments