Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůAuto MotoJak ušetřit čas strávený mytím auta

Jak ušetřit čas strávený mytím auta

Chcete mít čistý vůz, ale nemáte mnoho času na jeho mytí? Pak můžete spojit hned několik věcí dohromady a nechat si jej umýt a nablýskat během vaší návštěv obchodního centra. Můžete se vydat na nákupy, na oběd nebo na schůzku, a když si všechno v klidu vyřídíte, vrátíte se k vozu, který bude zářit jako nový. Stačí najít takové nákupní centrum, kde je i pobočka Express Automyčky. Proč zrovna tato myčka?

Express Automyčka
Express Automyčka

Vyrazte na nákup nebo na schůzku, zatímco se váš vůz myje

Express Automyčka se o váš vůz postará a vy vůbec nemusíte být samotnému procesu mytí přítomni. Necháte vůz profesionálům, bude neustále pod kamerovým dohledem, takže se nebojte, že se vám něco ztratí, a za hodinu nebo déle se pro něj můžete vrátit. Je to výhodné zejména pro podnikatele nebo rodiče malých dětí, kteří opravdu nemají času nazbyt, ale hodit se to může každému. Koho by bavilo čekat, než se jeho vůz umyje? Těšit se můžete na důkladnou očistu jak zvenčí, tak i v rámci interiéru a nezapomene se ani na běžně opomíjená místa. Takovou péči vaše auto možná ještě nikdy nezažilo!

Express Automyčka, rychlost a důraz na ekologii

Co je to vlastně za firmu, ta Automyčka Express? Nová, dynamicky se vyvíjející společnost, s mnoha pobočkami u nás a vycházející vstříc majitelům vozů všech značek. Má certifikáty norem EU (ISO 9001 a ISO 14001), otevírací doba je 12 hodin denně, takže nemusíte mít strach ani o své auto, ani o to, že byste to do myčky nestihli. Mytí probíhá běžně do 60 minut a určitě oceníte i ekologický provoz myčky.

Nemáte čas jet do myčky?

Nemáte čas jet ani do myčky v nákupním centru? Kontaktujte pracovníky Express Automyčky, a ti si váš vůz vyzvednou, nablýskají a zase vrátí zpět. Nemusíte se o něj bát a můžete mít i náročné požadavky. Čisté a reprezentativně vypadající auto je pro mnoho lidí důležité, zejména, využívají-li jej k podnikání. Proto jeho údržbu nezanedbávejte, a to v létě ani v zimě!

Express Automyčka

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments