Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZahradaNůžkové stany – už se nemusíte stresovat počasím!

Nůžkové stany – už se nemusíte stresovat počasím!

Pohodová atmosféra panuje na každé akci pořádané ve venkovním prostředí. A vůbec nezáleží, jestli se jedná o malou rodinnou oslavu nebo firemní, kulturní, sportovní a jinou velkou společenskou akci. Nůžkové stany nesmí na žádné takové sešlosti chybět. Počasí je vrtkavé a rozhodně není nikomu příjemné, když začne pršet do jídla nebo na propagační materiál.  Co víc! Kvalitní nůžkové stany naleznou uplatnění i po zahradní a jiné slavnosti. Potřebujete rychle schovat před deštěm zahradní techniku, nedosušené prádlo, trampolínu, gril nebo kolo či dřevo? Nůžkový stan je vám k dispozici, ale to si ho musíte zakoupit nikoliv pronajmout v půjčovně.

Nůžkové stany
Nůžkové stany

Nůžkové stany se dají propojit

Nůžkové stany! V půjčovnách se dnes již vyplatí si pronajmout pouze velkoplošný stan s veškerým vybavení a cateringem, pokud pořádáte jednu velkou akci za život nebo v nepravidelných intervalech.  Pokud je pro vás toto téma aktuální, tak si vám dovolujeme představit zákazníky oblíbený internetový obchod t-zbozi.cz, kde nabízejí vysokou kvalitu za velice rozumné ceny. Stačí si vybrat vhodnou velikost, barvu a tvar a do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma. Taktéž lze k nůžkovým stanům přikoupit i bočnice nebo náhradní střechu, nechybí moskytiéra či přenosná taška a další náhradní díly. Konečně se nebudete muset obávat vrtkavého počasí a zvědavých pohledů ze sousedství.

170x195_2014-07-07-13-18-379794-big

Nůžkové stany – dlouhá trvanlivost

Nůžkové stany – vysoká kvalita a stabilita, snadná montáž a demontáž, dlouhá trvanlivost, víc než deset let. Veškeré zboží je vyrobené podle platných bezpečnostních evropských norem. Široká paleta barev a moderní design se snoubí s jedinečnou cenou. A pokud zrovna nejste při penězích, tak si nůžkové stany nemusíte zakoupit se všemi bočnicemi – máte k dispozici i levnější variantu. Pokud i tak vám rozměry objednaného stanu nebudou vyhovovat, tak bez udání důvodu můžete nepoužitý výrobek do čtrnácti dnů vrátit.

 

 

 

 

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments