Neděle, 2 dubna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůCestováníTip na výletOcenění pro Lázně Luhačovice

Ocenění pro Lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice, a. s., získaly v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2015/2016 v kategorii nejlepší lázeňský a wellness balíček druhé místo se svým produktem „Ve víru tance“. Soutěž vyhlašuje vydavatelství C.O.T. media a Veletrhy Brno v rámci veletrhů GO a Regiontour. Ocenění si na slavnostním vyhlášení v rámci Mezinárodního veletrhu průmyslu cestovního ruchu převzal v Brně dne 14. 1. 2016 výkonný ředitel akciové společnosti Ing. Jiří Dědek, MBA. Pokud se tedy během svého pobytu v lázních chcete zdokonalit v tanečním umění, tak k tomu máte jedinečnou příležitost. Lázně Luhačovice nabízejí oceněný pobytový balíček s výukou společenského tance profesionálními tanečníky, kterými jsou Jan Onder a Lucie Hunčárová.

Lázně Luhačovice
Lázně Luhačovice,  a.s.

,,Pobyt Ve víru tance se řadí k výjimečným produktům na českém trhu vzhledem k obsahu poskytovaných služeb. Byl sestaven tak, aby oslovil všechny, kteří se během wellness pobytu chtějí zdokonalit ve společenském nebo latinském tanci. Poptávka po daném pobytu je podpořena spoluprací s profesionálními tanečníky Janem Onderem a Lucií Hunčárovou, kteří výuku povedou. Jedná se o mediálně známé tanečníky, kteří pravidelně vystupují v populární soutěži České televize „StarDance…když hvězdy tančí“. Jan Onder již tuto soutěž dvakrát vyhrál. Na závěr pobytu každý účastník obdrží certifikát o absolvovaném kurzu. Obsah byl připraven tak, aby maximálně využil všech předností luxusního ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu. Kromě volného vstupu do největšího a nejluxusnějšího wellness centra v Luhačovicích ve stylu starořímských lázní pobyt zahrnuje i řadu relaxačních procedur včetně těch s využitím místního přírodního léčivého zdroje,“ uvedl J. Dědek.

 

Dodal, že produkt by měl oslovit novou cílovou skupinu, jejíž hlavním důvodem ke koupi není jen klasický wellness pobyt, ale potřeba se zdokonalit v tanci pod vedením mediálně známých osobností. Cílem je rovněž snaha se odlišit od ostatních nabízených wellness pobytů a nabídnout větší přidanou hodnotu.  Cílovou skupinou jsou manželské páry (prázdné hnízdo) a obecně lidé, kteří mají zájem o tanec a relaxaci, ženy i bez partnerů, organizované skupiny a všechny věkové kategorie. Účastníci pocházejí z ČR a Slovenska.

Lázně Luhačovice, a.s.
Lázně Luhačovice, a.s.

Profesionální tanečník Jan Onder k tomu uvedl: „Do lázní Luhačovice se již velmi těšíme, jsme z Karlových Varů a jsme tedy zvědaví, jak vypadají lázně na Moravě – slyšeli jsme, že je zde nádherně! Moc děkujeme lázním za nabídku, myslíme si, že spojení tance a léčebných procedur je geniálním tahem. Je to balzám na duši i tělo jak pro klienty, tak pro nás, protože jsme velmi pracovně vytížení a díky tomuto pobytu budeme dělat to, co milujeme, tedy učit tanec a při tom si krásně odpočineme. Těšíme se moc.“

 

Součástí pobytu Ve víru tance je balíček služeb: 7x ubytování v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu, 7x polopenze formou bufetu, taneční kurz pro mírně pokročilé páry nebo latina pro ženy, 1x přírodní uhličitá koupel, perličková koupel s přísadou dle vlastního výběru, hydromasážní koupel, masáž nohou (částečná), masáž éterickým olejem dle vlastního výběru, denně pitná kúra luhačovických minerálních vod, volný vstup do wellness centra, volný vstup do fitness centra, zapůjčení županu, Wi-Fi připojení na pokoji ZDARMA. Bonusem je 30% sleva na procedury a spa rituály dokoupené nad rámec balíčku.

Více informací: http://www.hotelalexandria.cz/akcni-lazensky-pobyt-ve-viru-tance.php, www.HotelAlexandria.cz, www.LazneLuhacovice.cz

 

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments