Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůCestováníPro soukromé i pracovní cesty do Prahy zvolte ideální ubytování

Pro soukromé i pracovní cesty do Prahy zvolte ideální ubytování

Praha je metropolí nikdy nekončících možností pro soukromé i firemní cesty. Můžete také spojit příjemné s užitečným a pracovní cestu využít k návštěvě kulturních památek, divadla či muzea. Předtím byste si však měli zajistit odpovídající ubytování, které se v Praze většinou dělí na drahá luxusní nebo levná a nekomfortní. Pak ale ještě existuje varianta kompromisu, kdy za rozumné peníze získáte ubytování v moderním a příjemném prostředí.

Nevzdávejte se komfortu jen proto, abyste ušetřili!

Nenechte se zmást pestrým výběrem ubytovacích zařízení, protože pokud jste v Praze pouze na jednu či dvě noci, nevyplatí se vám utrácet zbytečně velkou částku za přemrštěný luxus. Zároveň se však nemusíte vzdávat ani komfortu. Zaměřte svou pozornost na moderně zařízený hotel Praha Belvedere s ideálním rozdělením poměru ceny a kvality. Stojí v blízkosti centra a nabízí jak bezbariérový přístup, tak i možnost ubytování pro alergiky a jinak náročné klienty.

Užijte si dokonalý den v centru metropole s hotelem na dosah ruky

Jednou z výhod hotelu Belvedere je skutečnost, že po dni plném zážitků nebudete jistě chtít cestovat spletitými trasami na samotný okraj hlavního města. Situovanost v centru vám dává možnost vrátit se do hotelu během krátké chvíle i v nočních hodinách, pokud jste si den zpestřili večeří v jedné z pražských restaurací nebo skleničkou v některém z blízkých podniků. Po návratu do hotelu tak můžete váš den zakončit příjemným oddychem na hotelovém pokoji nebo v relaxačním zařízení. Pokud míříte do Prahy hlavně za památkami, budou se vám hodit tyto tipy.

Služby, které přijdou vhod

V hotelu je samozřejmostí celoplošné internetové připojení a také možnost návštěvy kadeřnictví či masážního salónu. Hotel má vlastní podzemní parkování s parkovacím místem pro všechny své hosty, a pokud dostanete hlad, je tu pro vás přichystaná i restaurace japonského stylu, která rozmazlí vaše chuťové buňky. Velkou výhodou jsou i rozlehlé konferenční prostory, které dávají podnikatelům možnost uspořádat v prostorách hotelu firemní akci, přednášku či školení a ještě zajistit návštěvníkům výhodné ubytování. Při včasné skupinové rezervaci můžete získat výraznou slevu.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments