Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníTepelné čerpadla i fotovoltaika v každé moderní novostavbě

Tepelné čerpadla i fotovoltaika v každé moderní novostavbě

Máte v plánu si letos nebo na jaře postavit krásný nový dům, který bude přesně podle vašich představ? Hledáte aktuálně firmu, která vám s vaším novým příbytkem pomůže? Pokud máte zájem o nízkoenergetický dům na klíč nebo o krásnou a útulnou dřevostavbu, favoritem na post stavební firmy je společnost ORCAN GROUP s.r.o., která se pyšní kladnými referencemi a recenzemi na internetu. Firma ví, jaké jsou aktuální trendy ve světě nízkoenergetických staveb a dřevostaveb, proto si určitě zamilujete postavenou nemovitost. Ta bude mít podle všeho i fotovoltaickou elektrárnu na střeše a tepelné čerpadlo pod schody. 

Novostavby nyní nepostrádají úsporná zařízení

Ptáte se, proč se v novém domě bude se vší pravděpodobností nacházet i tepelné čerpadlo nebo fotovoltaická elektrárna? Důvod je prostý – právě to jsou aktuální hity ve světě stavebnictví. Aktuální trendy říkají, že na prvním místě je šetření naší planety. A jak nejlépe šetřit planetu, na které žijeme? Tak, že snížíme energetickou náročnost rodinného domu. A toho dosáhneme, pokud investujeme do úsporných zařízení, jako je právě zmiňovaná fotovoltaika nebo tepelné čerpadlo, které nejčastěji bývá umístěno pod schody rodinného domu. 

Žádná drahá záležitost

Možná si říkáte, že kvůli zabudování úsporných opatření a zařízení bude novostavba daleko dražší. Ale pravdou je, že aktuálně je ten nejlepší čas na investování do novostaveb plnou těchto úsporných opatření. Stále totiž funguje dotační program Nová zelená úsporám. 

Dotace ze zmíněného programu se vztahuje na veškerá úsporná opatření, která si lze do domu pořídit. Nevztahuje se jenom na tepelná čerpadla a fotovoltaiku, ale i na výměnu oken, střechy nebo například na výměnu podlahy. Dotace může být klidně ve výši až padesáti procent uznatelných způsobilých nákladů, tudíž může znatelně ulevit rodinnému rozpočtu. 

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments