Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůCestováníUdělejte si léto už nyní

Udělejte si léto už nyní

Chybí vám letní období? Chybí vám nekonečné sluníčko, vysoké teploty, také plavání v bazénech a řádění na nejrůznějších atrakcích? Nemusíte čekat až do léta, nemusíte čekat dalších několik měsíců, abyste si užili na vodních tobogánech nebo abyste celé dny trávili ponoření až po hlavu v bazénech. Můžete se vydat do slovenské Tatralandie, která na vás čeká za každého počasí! Samozřejmě si najdete ubytování v Tatralandii, abyste zde mohli strávit alespoň víkend. S tím vám ostatně pomůže cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava

O slovenské Tatralandii jste už určitě slyšeli. Jedná se o ohromný zábavní a také relaxační komplex, který se pyšní celoročním provozem. Najdete ho kousek od Liptovského Mikuláše, tudíž ho nemůžete prakticky minout. 

Pro mladé i rodiny s dětmi

Tatralandia nabízí pro každého něco. Na své si zde přijdou mladí, svobodní lidé, kteří si chtějí užít hromadu legrace, také si však na své přijdou rodiny s dětmi. Zatímco rodiče načerpají energii a sílu ve zdejším wellness, kde mohou využít nejrůznější procedury, vodní nebo parní a masážní sauny či podobně, děti si mohou užít v zábavném komplexu, kde se najde nejen velký dětský bazén, ale také raftovací tobogany a klouzačky. 

Termální voda zpříjemní pobyt

V komplexu se nachází rovnou jedenáct termálních bazénů, proto se nemusíte bát toho, že by vám v zimě byla v aquaparku zima. Voda v termálních bazénech má teplotu pohybující se kolem čtyřiadvaceti až devětatřiceti stupňů, a tak vám ve zdejších bazénech bude spíše pěkně teplo. 

Jak jsme zmínili, součástí obrovského aquaparku jsou také dětské bazény, plavecké bazény a dva karibské bazény, samozřejmostí jsou tobogány a klouzačky a zmiňované wellness, kde jsou v nabídce jak léčebné, tak relaxační procedury, dále také pobyt v saunách, v nichž si člověk opravdu skvěle odpočine.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments