Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníUžívejte si život ve vašem městě naplno a ve společnosti svěžesti

Užívejte si život ve vašem městě naplno a ve společnosti svěžesti

Aniž bychom si to uvědomovali, náš outfit do sebe každý den vstřebá atmosféru města nejen prostřednictvím svých vůní, ale i pachů. Kromě potu, kosmetiky a parfémů se tak do tkanin dostávají i pachy smogu, prachu, cigaret stejně jako různých jídel z restaurací a kaváren, kde se během dne zastavíte. Silan přichází s řešením, díky kterému zůstane vaše oblečení plné svěžesti bez ohledu na to, co ve městě během dne zažijete. 

Tajemstvím novinky Silan Fresh Control je jedinečná technologie Odor Neutralization Technology, která prostřednictvím speciálních mikrokapslí naplněných parfémem chrání oblečení před nežádoucími pachy a udržuje ho dlouho svěží. Jedná se tak o skvělé řešení zejména pro látky se syntetickou příměsí, ve kterých pachy ulpívají daleko snadněji. Navíc používáním aviváží Silan je oblečení nejen poddajnější, lépe se žehlí a rychleji schne, ale rovněž jej chráníte před ztrátou jeho tvaru a zabraňujete vzniku elektrostatického náboje. 

Aviváže Silan Fresh Control jsou dostupné ve variantě Cool Fresh a Floral Crisp ve dvou velikostech balení za doporučenou maloobchodní cenu: 69,90 Kč (900 ml) a 139,90 Kč (1,8 l).

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments