Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceV Brně fandí DRFG Kometě a v Ostravě zase Baníku

V Brně fandí DRFG Kometě a v Ostravě zase Baníku

Fotbalový klub Baník Ostrava je pojem, a to nejen mezi fanoušky kopané. Nepatří sice k nejstarším klubům v naší zemi, mezi ty nejúspěšnější ale bez diskuze určitě ano. Pyšnit se navíc může velice věrnými fanoušky, mezi které patří například písničkář Jarek Nohavica. K jeho nejslavnějším hráčům zase patří Milan Baroš nebo Marek Jankulovski.

A nejen proto podporuje investiční skupina DRFG Davida Rusňáka tento Slezský klub. Baník toho za dobu své téměř stoleté existence dokázal opravdu hodně, několikrát byl mistrem Československé a později také České fotbalové ligy. Na začátku osmdesátých let si dokonce zahrál čtvrtfinále Poháru mistrů evropských zemí, předchůdce dnešní Ligy mistrů.

Partnerství mezi DRFG a Baníkem není pouze sportovní

Spolupráce mez fotbalovým Baníkem a naší investiční skupinou DRFG nestojí pouze na sportu, ale má také přesah společenský, zlepšuje tím život lidem v regionu. Na konci loňského roku totiž značka podílových fondů CZECH FUND, patřící do skupiny DRFG, poskytla Baníku 50 tisíc korun, které klub následně věnoval neonatologickému oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě.

Většina sponzorských prostředků, které skupina získala svou úspěšnou investiční činností, ale také díky dluhopisům, je ale samozřejmě určená na běžné provozní záležitosti, které klub potřebuje, aby mohl úspěšně hrát v naší nejvyšší fotbalové lize. Více informací třeba na drfg-dluhopisy.cz.

A samozřejmě aby také mohl vychovávat budoucí špičkové hráče. v letošním roce proto bude pokračovat také výstavba tréninkově-výchovného centra „Vista“. Toto centrum na Bazalech by po jeho dokončení mělo sloužit právě k výchově mladých hráčů. Vznikne tady regionální fotbalová akademie a svoje tréninkové zázemí tady nalezne také A-tým Baníku Ostrava.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments