Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZdravíVýdejníky na vodu: Jak vybrat ten svůj a jak o něj pečovat?

Výdejníky na vodu: Jak vybrat ten svůj a jak o něj pečovat?

Výdejníky na vodu již dnes nejsou pouze záležitostí firemních kanceláří či velkých průmyslových skladů. V současné době zdravého životního stylu si svého místo našly také v domácnostech. Jak je to možné? Jedná se totiž o velice komplexní pomocníky při dodržování pravidelného a kvalitního pitného režimu. Tekutiny jsou pro správné fungování lidského organismu naprosto klíčové. Vždyť tělo člověka se skládá až z 70% z vody. Proto není od věci mít doma zdroj kvalitní pramenité vody.

Výdejníky na vodu je důležité nejdříve rozdělit. K dispozici jsou totiž dvě varianty – výdejníky na barely a vodovodní řad. Každý se hodí do jiných prostorů. Rozdílný je také způsob použit. My si ale představíme především typ, který nejlépe poslouží v rodinném kruhu.

výdejníky

Výdejník na barely

Mimo bytů a rodinných domů, volba vhodná také do kanceláří či menších skladů. Zdrojem tekutin tohoto druhu výdejníku je barel umisťující se do jeho horní části. Po důkladném připevnění můžete začít okamžitě pohodlně čerpat. Samozřejmostí je chlazení a ohřev vody. Pro rodiny s dětmi je většina výdejníku osazena pojistkou proti horké vodě. Bezpečnost by zkrátka měla být vždy na prvním místě!

Modelů se vyrábí celá řada. Dokonce mezi ně patří i vysoce ergonomické stolní provedení, které si najde své místo skutečně kdekoli.

U výdejníku na barely odpadá nutnost filtrace vody. Nicméně je nutné provádět pravidelnou údržbu. To znamená svěřit přístroj alespoň jednou za půl roku odborníkovi, který provede kompletní vyčištění vnitřních cest.

Barel

Svoje plusy má i samotný barel. Nejenže se díky svému objemu 18,9l nebude neustále hromadit, ale má také svůj ekologický aspekt. U kvalitních dodavatelů je totiž vždy vratný. Po patřičné dezinfekci se vrací zpátky do oběhu! A to je to nejmenší, co můžete pro přírodu udělat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments