Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZdravíZbavte se pocitů suchého nosu

Zbavte se pocitů suchého nosu

Trápí vás každý rok v tomto období alergická rýma, pocit suchého nosu? Úlevu vám přinese tixotropní sprej Nozitix.

Rýma je příznakem mnoha onemocnění. Jedině lékař spolehlivě pozná, co může být příčinou jejího vzniku. Rýmu způsobují virové či bakteriální infekce nebo vzniká jako důsledek alergie. Při všech typech rýmy máme stejný problém  – ucpaný nos, což je velice nepříjemné zejména v noci. Infekční a alergická rýma lze léčit účinně pomocí spreje Nozitix.

Sprej Nozitix obsahuje olivový, mátový a eukalyptový olej, vitamin E a mnoho dalších přírodních a vysoce účinných látek. Pomůže jak při léčení rýmy, tak jako prevence. Tento tixotropní sprej přinese úlevu, pokud je vaše sliznice suchá. Obsažené oleje ji krásně zvlhčí a sprej pročistí a zprůchodní i dýchací cesty. Sprej přinese okamžitou úlevu a vy se můžete snadno nadechnout.

Nosním sprejem je možné léčit celoroční alergickou rýmu, kterou způsobují pyly a nejrůznější roztoči. Pocit suchého nosu, kýchaní či svědění  jsou velice nepříjemné průvodní projevy a nosním sprejem Nozitix je odstraníte velmi rychle.

Sprej lze používat celoročně, bez nepříjemných vedlejších účinků. Pomáhá snížit otok sliznice, léčí rýmu a nosní záněty alergického i bakteriálního a virového původu.  Nosní sprej si nezapomeňte přibalit i do své lékárničky na dovolenou či služební cesty. Budete jej mít tak po ruce vždy, když vás začne trápit jakákoliv rýma. Lze jej používat i v pylové sezoně preventivně. Recept, jak se rýmě vyhnout totiž neexistuje, nikdy nevíte, kdy se objeví.  Někomu stačí, aby vedle něj jiný člověk kýchnul a už je nachlazený. S akutní virovou rýmou k lékaři hned nemusíte, je ale potřeba ji včas podchytit. Jedině tak budete mít jistotu, že se nebude váš stav zhoršovat.

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments